ImagePress C600İ
İddialı geliyor !

Canon, renkli dijital baskı alanında farklılıklar yaratmaya devam ediyor.

Dakikada 60/70/80 kopya renkli dijital baskı makineleri özellikle copy center, Reklamcılar , fotoğrafçılar ve daha birçok sektörde birçok baskı merkezinde kullanılabilir.

Canon, ITB (Image Transfer Belt) teknolojisinde yaptığı yenilik ile, özellikle 300 gr dokulu kağıtlarda

Ve dublex baskıda 100 % doluluk oranı ile rakiplerine ciddi fark atıyor. Gerek renk doğruluğu ve gerekse oldukça uygun fiyatı ile pazardaki boşluğu kapatmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Baskı sektöründe dakikada 60/70/80 kopya hızındaki makineler, genel olarak üst düzey ofis makineleri olduğu için, bu makinelerde renk doğruluğu yazılımı (EFI – Fiery) bulunmaz ve kullanıcılar düz yazı ve resimlerin çıktısını alabilirler.

Canon bu boşluğu çok iyi bir şekilde değerlendirip, aslında ofis makinesi kategorisinde bulunması gerekirken, ImagePress C serisi 60/70/80 kopya dijital makineleri , üretim baskı makineleri sınıfına sokmuştur.

Canon ImagePress C600i ekonomik fiyatının yanında, renk yönetim sistemi EFI ve esnek ITB sistemi sayesinde ise 300 gr dublex baskıda, her türlü fantezi medya ve dokulu kağıtlarda rakiplerine göre oldukça üstün başarı göstermektedir.