Hakkımızda

28 sene önce sadece tek bir marka ile fotokopi makineleri satmaya başlamış, bugün yine aynı markanın günden güne genişleyen ürün yelpazesi ile tüm sektörlerin dökümantasyon ve baskı ihtiyacını tam anlamıyla gideren bir şirket konumuna gelmiştir.

Bu sene 28. Altın yılını kutlamanın haklı gururunu yaşayan Zafer Büro Makinaları, sadece sektörde olmanın değil aynı zamanda  bir dünya markası olan Canon ürünlerinin de 25 senedir bölgesinde değişmeyen distribütörü olmanın da gururunu yaşamaktadır.

1990 Yılında İzmir merkez de kurulan şirket, kurulduğu günden beri, Canon markası ile başta İzmir olmak üzere, Aydın, Manisa ve Muğla ‘da müşterilerine hem satış hem de teknik bakım desteği vermektedir.

Teknik servisimizdeki işine kendini adayan deneyimli personelimiz, dürüst, saygılı, profesyonel olarak 7 /24 hizmet vermektedir.

Haklı gururumuzu yaşatmayı bize layık gören tüm Canon ailesine, sevgili müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Misyonumuz;

Sorumlu olduğumuz bölgelerdeki her türlü sektördeki müşterilerimizi, dünyanın saygın bir markası olan Canon ile buluşturmak ve bu markanın arkasındaki gücü, kaliteyi tanıtmaktır.

Vizyonumuz;

Deneyimli ve konusuna son derece hakim teknik kadromuz ile, “Önemli olan satmış olmak için satmak değil,  ihtiyacı olana ihtiyacı olanı vermek “ sloganıyla hareket eden satış ekibimiz ve onları destekleyen tüm personelimiz ile başarılarımızı sürdürmektir...